احمدی نژاد در راه بوشهر/ آشفتگی اصلاح طلبان از حضور احمدی نژاد در دلوار
گفته می شود محمود احمدی نژاد، رئیس دولت های نهم و دهم جهت سخنرانی در روز 12 شهریورماه که روز ملی استعمار ستیزی است به شهر دلوار سفر می کند.
كدخبر: id-49639
تاريخ: 2016-08-13 20:34:12

به گزارش جم خبر؛ اخبار دریافتی از حضور احتمالی رئیس دولت های نهم و دهم در بوشهر حکایت می کند.

به گزارش سوک ؛ گفته می شود محمود احمدی نژاد، رئیس دولت های نهم و دهم جهت سخنرانی در روز 12 شهریورماه که روز ملی استعمار ستیزی است به شهر دلوار سفر می کند.

بر اساس این گزارش، با توجه به این که برای اخذ سخنرانی در این سطح نیازمند صدور مجوز از شورای تامین می باشد مشخص نیست که در صورت انجام این سفر ، شورای تامین چه برنامه ای در این زمینه دارد.

در همین زمینه سایت اصلاح طلب خلیج فارس در اعتراض ضمنی به این سفر نوشت: وزیر کشور و حتی شماری از چهره های اصولگرا نظیر محمدرضا باهنر تلویحا سفرهای احمدی نژاد را تبلیغات زودهنگام برای انتخابات سال آینده ارزیابی کرده اند.

این سایت دوم خردادی ادامه داد: گفتنی است از سال 89 و در پی نامگذاری دوازده شهریور سالروز شهادت رئیسعلی دلواری به عنوان روز مبارزه با استکبار در تقویم، مراسم هایی در دلوار برگزار می شود که طی دو سال گذشته علی لاریجانی رییس مجلس و رحمانی فضلی وزیر کشور سخنران اصلی آن بوده اند و احتمال دارد امسال احمدی نژاد برای مردم سخنرانی کند!

خلیج فارس در پایان در یک تحلیل سطحی بیان داشت: سفرهای احمدی نژاد به استان ها پرحاشیه بوده است، از این رو باید دید موضع مسئولان استان بوشهر و شورای تامین در این خصوص چیست؟

عکس و تصویر تصویر هوایی از سفر دکتر احمدی نژاد به یزد رکورد تاریخی استقبال از رییس‌جمهور قلبها ...

 

احمدی نژاد در سفر به یزد

photo_2016-04-07_17-41-44

 
احمدی نژاد در سفر به آمل


احمدی نژاد در سفر به جیرفت

از حضور بقایی و شیخ الاسلام تا پلاکارد

 احمدی نژاد در سفر به زنجان

/انتهای پیام