عربستان برای ما معنایی ندارد/اعتراض عربستان بچه گانه است/تبریک مقام معظم رهبری بهترین پاسخ به اعتراضات دولت سعودی است
بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال هفت نفره در گفت: وقتی ما توانستیم انگلیس و آمریکا خبیث را از کشور خود بیرون کنیم پس عربستان دیگر برای ما معنایی ندارد
كدخبر: id-50318
تاريخ: 2016-09-21 00:25:06

به گزارش جم خبر به نقل از  "سپاس"، مهدی جمالی بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال هفت نفره در گفت و گو با "سپاس" با بیان اینکه خلیج فارس خانه ی ماست گفت: خلیج فارس سرمایه ی ماست و ما برای نگه داشتنش خون های بسیاری دادیم.

وی اظهار کرد: ما در زمانی که به جز ایمان به خدا هیچ سلاحی نداشتیم انگلیسی هایی را که از طریق آب های خلیج فارس به حمله کردند را از خاک خود بیرون کردیم.

جمالی افزود: وقتی ما توانستیم انگلیس و آمریکا خبیث را از کشور خود بیرون کنیم پس عربستان دیگر برای ما معنایی ندارد.

 

اعتراض عربستان بچه گانه است

 

حسن صفری بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال هفت نفره در گفت و گویی.با سپاس گفت: اعتراض دولت سعودی به نام خلیج فارس به روی پیراهن ما اقدامی بچه گانه است.

وی افزود:هر چیزی که در ذهن ها ثبت شده باشد قابل تغییر نیست.

حسن صفری تاکید کرد:من خطاب به تمام کسانی که نام دیگر برای خلیج فارس مطرح می کنند می گویم نام خلیج فارس نه تنها بر لباس و وسایل ما بلکه بر قلب ما حک شده است و قابل پاک شدن نیست.

تبریک مقام معظم رهبری بهترین پاسخ به اعتراضات دولت سعودی است

 بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال هفت نفره در گفت و گو با سپاس ضمن اشاره به اعتراضات اخیر عربستان گفت:کشور عربستان از نطر اخلاقی کشوری است که تعادل ندارد.

وی افزود: اعتراض دولت سعودی به حک شدن نام خلیج فارس بر روی لباس ما تنها نشانه ی عصبانیت آنها است.

بازیکن بوشهری  تیم ملی فوتبال هفت نفره با بیان اینکه عصبانیت بخاطر نام کاروان است تصریح کرد: این عصبانیت از نام کاروان پارالمپیک سرچشمه می گیرد که به نام شهدای منا مزین شده است زیرا این نام یاد شهدای منا را در دنیا زنده کرد.

بابک صفری تاکید کرد: بهترین پاسخ به اعتراضات دولت سعودی، تبریک مقام معظم رهبری به کاروان پارالمپیک بود.