۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » امام جمعه اهرم
  • شناسه : 264521
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
  • 1255 بازدید
  • ارسال توسط :
جشن هسته ای یا انتقام و عقده گشایی
جشن هسته ای یا انتقام و عقده گشایی

جشن هسته ای یا انتقام و عقده گشایی

امام جمعه شهر اهرم در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه ضمن حمایت قاطع از دولت تدبیر و امید و تیم مذاکره‌کننده و اینکه خوشحالی حق مسلم مردم شریف شهر اهرم می‌باشد، از این حق خود استفاده کرده و افراد فتنه‌گر را "اوصیکم به تقوی الله" نموده و اعلام داشتند که می‌بایست شادی افراد معلوم‌الحال محدود و در چارچوب موازین شرعی و قانونی باشد.

به گزارش جم خبر به نقل از "سپاس"،محمد انجم افروغ کارشناس ارشد فلسفه دانشگاه تهران، چندی پیش به دنبال توافقات نصفه و نیمه هنوز به مقصد نرسیده تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای گروهی معلوم‌الحال و عناصر فتنه‌گر در شهر ولایی اهرم در واپسین روزهای ماه صیام و بندگی خدا به بهانه حمایت از دولت تدبیر و امید اقدام به راه‌اندازی کارناوال و مجالس لهو و لعب کاملاً متفاوت با سایر نقاط کشور نمودند که این اقدام  وقیحانه و خارج از چارچوب مسائل و موازین شرعی توسط عده‌ای محدود باعث رنجش عمیق خطوط مردم شهید پرور شهر اهرم گردید که این اقدام بی‌شرمانه و مذمومانه آه را از نهاد امام‌جمعه محترم و محبوب شهر اهرم حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین راستگو را بلند کرد.

ایشان در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه ضمن حمایت قاطع از دولت تدبیر و امید و تیم مذاکره‌کننده و اینکه خوشحالی حق مسلم مردم شریف شهر اهرم می‌باشد، از این حق خود استفاده کرده و افراد فتنه‌گر را "اوصیکم به تقوی الله" نموده و اعلام داشتند که می‌بایست شادی افراد معلوم‌الحال محدود و در چارچوب موازین شرعی و قانونی باشد.

افرادی که خارج از چارچوب اقدام نموده‌اند می‌بایست پیگیری قضایی صورت گیرد، اما ماجرا تازه ازاینجا آغاز می‌شود که عناصر فتنه‌گر با ارتکاب انواع و اقسام فحاشی در فضای مجازی و حقیقی نسبت به ساحت مقدس به این روحانی و عالم فرهیخته جشن هسته‌ای را میدانی برای انتقام سیاسی مبدل ساختند که از چند جهت قابل‌توجه است:

اولاً: سران فتنه در شهرستان تنگستان ازجمله جناب آقای"ی" بعد از پیروزی دولت ولایی و اعتدالی جناب آقای دکتر روحانی مثل سایر نقاط کشور به دنبال سهم خواهی بوده و در تلاش است لاشه گندیده و پیکر متعفن سیاسی خود را در سایر دولت تدبیر و امید التیام ببخشد و بعد از سالیان متمادی رسوایی و مرگ سیاسی اکنون زبان‌باز کرده و به بهانه جشن هسته‌ای به دنبال عقده‌گشایی و انتقام سیاسی از نظام مقدس اسلامی و رهبر معظم انقلاب است.

لذا هجمه به نماینده ایشان را سهل‌الوصول‌ترین شیوه در شهرستان دانسته اما غافل از اینکه" و مکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین:

ثانیاً: مردم شریف تنگستان خود نیک می‌داند و در تاریخ و ادوار گذشته برخی افراد با ایجاد گسل‌های مختلف اجتماعی همواره در تلاش هستند از طریق ایجاد تفرقه در لایه‌های مختلف اجتماعی زمینه حضور افراد حامی جریان فتنه در مجلس شورای اسلامی را فراهم کرده‌اند و اکنون نیز به دنبال این تشتت و تشعب در سطوح مختلف اجتماعی است.

اما عموماً مردم شریف تنگستان کاملاً هوشیار بوده و جریانات تجدیدنظرطلب و فتنه‌گر در سطوح شهرستان را به‌صورت مراقب زیر نظر دارد.

ثالاثا: برخی افراد با اعمال فرورانه و صبیحانه خود به دنبال ایجاد چهره کریه تزویر به‌جای تدبیر و امی به‌جای امید از ساحت پاک دولت می‌باشند. اما خوشبختانه نمایندگان اجرایی دولت در شهرستان تنگستان  و در رأس آن فرماندار فهیم و ولایی تنگستان  به نیکی این افراد را شناخته و ساحت دولت را از جرثومه فساد در شهرستان پاک‌کرده .پس از گذشت  دو سال و اندی از عمر دولت تدبیر و امید این افراد دارای هیچ‌گونه جایگاه اجتماعی سطح در شهرستان نمی‌باشد. بنابراین قدر این افراد با اعمال شیطانی خود لطایف‌الحیل به دنبال پروژه گذر از دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان می‌باشد.

را با: برخی افراد که دوات  و قرطاس از ذکر آنان شرمسار است. گویا با اخذ مدارک کذایی که حتی با الفبای سیاست آشنایی ندارند، هجمه‌های گستاخانه خود را به امام‌جمعه شهرستان و سنگ‌پرانی به ارزش‌های دینی در تلاش‌اند با تأسی از بردار حاتم طلایی گویا به دنبال رسیدن به در جه استحضار هستند ولو با انجام….

خامسا: در سال‌های اخیر حماسه‌های باشکوهی نظیر کنگره کشوری علم الهداء اهرمی، یادواره‌های عظیم شهدای تنگستان و شهدای گمنام  و ده‌ها برنامه‌ی حماسی و ارزشی با نظارت امام‌جمعه برگزار شد که جای سؤال است این افراد مدعی سخنگویی اکثریت کجا بودند؟؟ و در کدام سوراخ خزیده بودند که اکنون فریاد انار جل سر داده‌اند

سادساً:  تنگستان میعادگاه عاشقان و عارفان جوان همچون شهید رئیس‌علی دلواری، زائر خضر خوان اهرمی و شهدای والامقامی همچون سید اکبر امیرزاده و عارف زنده بودی بوده و هست، بنابراین آحاد مردم شریف تنگستان و اقشار مختلف هنرمندان، مداحان، فرهیختگان، طلاب، بسیجیان، اصناف، رسانه، حقوق‌دانان، دانشجویان، اساتید، بسیج مهندسین صنعتی، جامعه پزشکی، اداری و کارگری ضمن حمایت از مواضع اصول و قانونی امام‌جمعه محترم و حمایت از دولت تدبیر و امید با در نظر گرفتن اصل همدلی و هم‌زبانی از دستگاه قضایی استدعا دارد هجمه‌های متعدد علیه شخصیت انقلابی و امام‌جمعه محبوب و مردمی شهر اهرم که درواقع منظومه‌ای از جرائم متعدد نظیر افترا، نشر اکاذیب و توهین توسط عناصر فتنه‌گر می‌باشد برخورد قضایی نماید.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*